40*60cm, 0.13 mm biezums Teflon audums augsta temp. izturīgs

r67023
Pieejams
€3.54 €3.73

Teflona augstas temperatūras izturības metināšanas auduma, zinātniskais nosaukums ir Politetrafluoretilēna pārklātas stikla šķiedras audums, un aicināja arī Teflona augstas temperatūras izturības lakoti audums, ko izmanto apturēšanu Politetrafluoretilēna(pazīstams kā king plastmasas) emulsijas, kas kā izejvielu, iegremdēšana vērā augstas veiktspējas stikla šķiedras audumu.

Tā ir viena veida produkti ar augstu veiktspēju,daudzfunkcionāla kompozītmateriāla.

Par izcilo dažādu darbības, tas ir plaši izmanto aviācijā,papīra,pārtikas,vides aizsardzības,krāsošana,kostīmu,ķīmiskā rūpniecība,stikla ražošana,medicīna,elektronu,siltumizolācija,celtniecības(pamatnes audums no ciedru koka membrance struktūra),slīpripas šķēle,mašīnas un tā tālāk.

Galvenās iezīmes teflona augstas temperatūras izturības metināšanas audums:

1. Var izmantot starp zema temperatūra -196 pēc Celsija grādu līdz augstas temperatūras 350 grādu pēc Celsija,izturība pret atmosfēras iedarbību un anti-novecošanās.No praktisko piemērošanu,ja vieta to 200days saskaņā ar 250 grādu pēc Celsija augstā temperatūrā,ne tikai spēks nemazināsies,bet arī svars netiks samazināts;ja vieta ir par 120 stundām saskaņā ar 350 Celsija grādu augstu temperatūru, svars samazinās par 0,6%, tikai;un tas nav iegūt krekinga un saglabā savu sākotnējo elastību.

2. Nav adhesivity.Nav viegli ievērot jebkura materiāla,viegli tīrāmās virsmas eļļas traipiem,traipu un citas palīgierīces;pastas,sveķu un krāsas var tikt noskaidroti prom viegli.

3. Ķīmiskā korozija-izturīgs,anti-stipras skābes,stipri alkili,aqua regia un dažāda veida organisko šķīdinātāju koroziju.

4. Zems berzes koeficients(0.05-0.10),to var labāk izvēlēties eļļu bezmaksas un pašiem lubrikantu.

5.Augstas izolācijas īpašumu(zemi dielektriskā konstante:2.6,pieskari ir zem 0.0025),UV izturīgs un anti-static.

6. Laba izmēru stabilitāte (pagarinot koeficients ir mazāks par 5 no 1000),augsta izturība,laba mehāniskā īpašumu.

Piezīme: Var būt resued, nav kārtīgi lietojot.

Tagi: Temp, Lēti temp, 40*60cm, 0.13 mm biezums Teflon audums augsta temp. izturīgs.

Specifikācija

  • Modeļa Numurs: 00
  • Veids: Rokas Instrumentu Daļas

  • Iepakojuma Svars: 0.25kg (0.55lb.)
  • Vienības Veids: gabals
  • Iepakojuma Lielums: 45cm x 65cm x 1cm (17.72in x 25.59in x 0.39in)